Впервые в истории трассы Днепропетровщины будут содержать частники

15.03.2019 16:45

Эксплуатационное содержание части дорог государственного значения в Днепропетровской области впервые будут осуществлять частные автодорожные компании.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на  пресс-службу автомобильных дорог Днепропетровской области.

По результатам открытых торгов, проведенных в системе Prozorro, победителями по наименьшей цене определены две кампании ООО «Автомагистраль — Юг» и ООО УПП «СПС».

Между Службой автомобильных дорог в Днепропетровской области, ООО «Автомагистраль — Юг» и ООО УПП «СПС» подписаны договоры, в которых определены участки и ответственность за эксплуатационное содержание трасс.

На ООО «Автомагистраль-Юг» возложена ответственность за участки:

- Н-11 Днепр — Николаев км 53 + 000 — км 137 + 424, км 164 + 300 — км 179 + 570 и

- М-04 Знаменка — Луганск — Изварино км 151 + 680 — км 195 + 660.

На ООО УПП «СПС» возложена ответственность за участки:

- Н-08 Борисполь — Днепр — Запорожье — Мариуполь км 414 + 377 — км 450 + 455 и

- М-04 Обход г.. Днепра км 0 +000 — км 17 + 342

Договором предусмотрены следующие виды работ:

- Ликвидация выбоин асфальтобетонного покрытия горячим асфальтобетоном с фрезерованием, ликвидация колейности, наплывов и неровностей методом фрезерования, замена дорожных знаков, замена и ремонт металлического барьерного ограждения, восстановление горизонтальной разметки 1.14.3, очистка полосы отвода и обочин.

- Работы по зимнему содержанию предусматривают: приготовление противогололедных материалов, обработка дорог ПОМ, расчистке от снежных заносов, уборка автопавильонов, чередование рабочих и дорожной техники.

Работники  ООО «Автомагистраль — Юг» уже приступили к выполнению работ по ликвидации ямочности горячим асфальтобетоном на автодороге М-04 Знаменка — Луганск — Изварино.

В ближайшее время работы будут начаты на всех вышеупомянутых участках автомобильных дорог.

Технический надзор за проведением работ осуществляется специалистами из отдела технического контроля Службы автомобильных дорог в Днепропетровской области.

По материалам «dnpr.com.ua»

Комментарии
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет