Во втором туре встретятся Порошенко и Зеленский. Тимошенко проиграла

20.02.2019 12:30

Среди украинцев, которые собираются участвовать в выборах президента, наибольшую поддержку имеет комик Владимир Зеленский, на втором месте действующий президент Петр Порошенко, тройку замыкает лидер ВО "Батькивщина" Юлия Тимошенко.

Об этом свидетельствуют результаты опроса социологической службы Центра Разумкова, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Украинскую правду".

В частности, за Зеленского собираются проголосовать 19% среди тех, кто намерен участвовать в выборах.По данным исследования, примерно равные шансы выйти во второй тур выборов имеют Порошенко и Тимошенко.

За Порошенко готовы проголосовать 16,8% из тех, кто пойдет на выборы, а за Тимошенко - 13,8%.

За Анатолия Гриценко намерены проголосовать 7,3% тех, кто пойдет на выборы, за Юрия Бойко - 7,1%, за Олега Ляшко - 4,8%.

Каждый из остальных кандидатов набирают менее 3%.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю