Вместо детской площадки в Днепре появилась платная парковка (ВИДЕО)

21.03.2019 09:00

В Днепре на проспекте Героев, 21 вместо детской площадки появилась платная парковка. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «9 канал».

Жители дома возмущены и хотят самостоятельно решать, как и что делать с придомовой территорией.

На организацию площадки для парковки тендер от КП «Горавтопарк» выиграл Руслан Шайнидзе, частный предприниматель. Жители дома на проспекте Героев, 21 настаивают, что парковка незаконна и с ними никто не советовался. А еще их волнует то, что впоследствии они могут остаться вообще без территории перед домом.

Мы здесь живем, в этом месте играют наши дети, мы хотим наш двор привести в порядок, сделать его красивым, уютным. Если мы решим, что здесь будет парковка, то это будет для жильцов дома и мы ее сами в состоянии оборудовать, — отметила Галина Вахрушина, председатель ОСМД.

В тот же день, когда будка появилась, ее убрал эвакуатор. А вот адвокат отмечает: чтобы свободно распоряжаться территорией, совладельцы многоквартирных домов должны собрать внушительное количество документов.

Или же жители докажут, что данная парковка располагается на их придомовой территории. Хотя это довольно трудно — необходимо поднимать документы, подтверждающие, что этот участок выделили еще во время строительства. В суде можно обжаловать решение городского совета. Может быть так, что во время отвода этой земли не проводили общественных слушаний, — прокомментировал Вячеслав Шестириков, адвокат.

В городском совете заверили, что о конфликте знают и готовы решить спор в пользу жителей.

В настоящее время принято твердое решение, что парковки там не будет. Тендер — ошибочное решение, которое не было отслежено. И я думаю, что договор будет расторгнут, — отметил Александр Санжара, секретарь городского совета Днепра.

Жители дома планируют решать вопрос придомовой территории в рамках закона. Они готовы потратить время и силы на сбор всех необходимых документов.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю