Відсьогодні абітурієнти Дніпропетровщини можуть зареєструватися на ЗНО-2019

05.02.2019 14:00   -
Автор:

5 лютого стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 25 березня. Один абітурієнт може скласти тестування максимум із чотирьох предметів.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Тестування відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Щонайменше треба обрати три. Обов’язковими є українська мова і література (частина з української мови), а також математика або історія України. Ще один предмет – із переліку: математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
Реєстрація триватиме до 25 березня. За допомогою спеціального сервісу треба створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і надіслати його до регіонального центру оцінювання якості освіти.
До 30 квітня зареєстровані абітурієнти мають завантажити зі своїх особистих кабінетів запрошення-перепустки. У них будуть указані час і місце тестування.
«АТОвці та переселенці, які не встигнуть зареєструватися в основний період, зможуть зробити це до 20 травня. Вони писатимуть тести під час додаткової сесії», – уточнили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
Основна сесія ЗНО відбуватиметься з 21 травня до 13 червня. Додаткова – із 26 червня до 12 липня.

Категория: Новости

Теги: , , ,