Відбір на ЧС-2022: Україна зіграла внічию із Боснією і Герцеговиною

13.10.2021 07:03   -

У вівторок, 12 жовтня, Україна зіграла внічию у матчі відбіркового етапу на Чемпіонат світу 2022 року у Катарі у групі D.

Гра із Боснією і Герцеговиною на стадіоні «Арена Львів» завершилась із рахунком 1:1. Першим м’яч на 15-ій хвилині матчу забив українець Андрій Ярмоленко, однак на 77-ій хвилині Анель Ахмедходжич зрівняв рахунок.

Україна зіграла внічию з Боснією і Герцеговиною у відборі ЧС-2022 з футболу

Свій останній, восьмий матч на груповому етапі Україна проведе 16 листопада. Суперником команди Олександра Петракова буде знову ж таки збірна Боснії і Герцеговини.

Після семі турів Україна посідає друге місце у групі D. Пряму путівку на ЧС-2022 у Катарі отримують переможці груп. Десять команд, які зайняли другі місця, потраплять до плей-оф разом з двома найкращими переможцями іншого турніру УЄФА – Ліги націй.

ЧС-2022: який вигляд має турнірна таблиця групи України після матчу з  Боснією і Герцеговиною