Здоровим бути просто і приємно - Сергій Куршаков

13.01.2020 14:21

Сергій Куршаков - ветеран війни на Донбасі, підприємець, волонтер, керівник Центру реабілітації «Залишайся здоровим» дав інтерв’ю у програмі «Фреш» з Юлією Сиротою - відповідне відео з’явилося на сайті Youtube.

Сергій із власного досвіду знає про всі труднощі і секрети реабілітації – у 2015 році, під час бойових дій в зоні проведення АТО, від вибуху гранати він отримав важкі поранення рук і ніг. Тепер Сергій має групу з інвалідності, але його мета – позбутися статусу інваліда! 

«Після поранення, лежачи у лікарняному ліжку, – розповів Сергій – поставив собі питання, чи зможу я бігати і пірнати з аквалангом; лікарі сказали, що все залежить від мене самого і відтоді я почав активно працювати над своїм здоров’ям».

Зараз Сергій виглядає цілком здоровим і життєрадісним чоловіком. За його словами, він багато бігає, їздить на велосипеді і плаває – все це тримає його у формі і дозволяє все більше відновлюватись після поранення.

Головне для реабілітації, переконаний Сергій – це власне бажання, цілеспрямованість. Проблема багатьох ветеранів, на його думку, полягає в тому, що вони здаються після повернення з війни чи після поранення. Але, окрім них самих їм ніхто не допоможе – впевнений Сергій.

Власне, життєве кредо Сергія – здоров’я залежить від нас самих, а тому, ніколи не варто опускати руки, треба вести активний спосіб життя, звертатися до лікарів-професіоналів, якщо виникає така потреба, і більше спілкуватися з людьми. Загалом, Сергій переконаний, що вести здоровий спосіб життя – це не лише корисно, але й приємно. 

Основні поради від Сергія для збереження  здоров’я - побільше рухатись, побільше пити води і вживати корисну їжу.

Окремо слід відзначити, що Сергій робить велику роботу по реабілітації ветеранів, допомагаючи їм повернутися до нормального життя. Зараз Сергій очолює Центр реабілітації «Залишайся здоровим», а перед цим через його центр реабілітації «Допоможи собі сам» пройшли десятки ветеранів і членів їх сімей, отримавши потрібну допомогу і підтримку.

 

Днепр. Главное

 

 

 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю