Вчора на Донбасі не стріляли. Втім один український військовий загинув

14.08.2020 09:10   -

За інформацією штабу ООС, 13 серпня на лінії розмежування військ на Донбасі обстрілів зафіксовано не було. Так само, і за час поточної доби бойовики вогонь не відкривали.

13 серпня на усіх ділянках відповідальності наших підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано. Військовослужбовці Об’єднаних сил дотримувалися умов припинення вогню та перебували напоготові надати гідну відсіч на ймовірні підступні дії ворога“, – сказано в повідомленні Штабу.

В той же час, бойовики не можуть без провокацій – поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Золоте-5 противник здійснював інженерне обладнання позицій у бік наших підрозділів.

Українські військові дотримуються режиму тиші і вогонь не відкривають.

Втім, серед українських військових втрати – двоє військовослужбовців підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, один з них загинув.

13 серпня, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», підірвалися на невідомому вибуховому пристрої два військовослужбовця зі складу Об’єднаних сил. Один із них, на жаль, загинув, інший – отримав поранення. Пораненого воїна оперативно доправлено до медичного закладу, де йому надається необхідна лікарська допомога“, – повідомляє Штаб.