В Украине указали на серьезные проблемы Порошенко с походом на второй срок

13.03.2018 16:15

Нынешний президент Украины Петр Порошенко испытывает проблемы с подготовкой к будущим выборам, главными из них являются недоверие потенциальных союзников и сложности с наращиванием рейтинга.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Апостроф».

По мнению эксперта Международного центра перспективных исследований Игоря Петренко, Порошенко старается стать единственным кандидатом от власти, следовательно, президенту надо предложить что-то другим возможным кандидатам.

«А это значит, что Владимир Гройсман, Юрий Луценко, Арсений Яценюк и Виталий Кличко как потенциальные кандидаты в президенты от власти и вероятные союзники Порошенко должны что-то получить взамен – должности, места в списке, регионы и тому подобное. Самая большая проблема Банковой заключается в том, что никто из политиков уже не доверяет Порошенко, особенно если речь идет об обещаниях на перспективу», – утверждает Петренко.

Другой важной проблемой, по мнению эксперта, является невозможность нынешнего президента увеличить свой рейтинг, поскольку социальные проблемы населения не решаются, а успехи во внешней политике уже не приносят особых дивидендов.

«Уровень жизни населения значительно упал в сравнении с 2014 годом, и граждане в первую очередь винят в этом Порошенко. Вопрос безвизового режима теряет свою электоральную привлекательность, а отношение западных партнеров к Порошенко ухудшается с каждым днем», – пишет Петренко.

Комментарии
Последние записи в блогах

17-18 березня в Харкові стартував Міжнародний турнір класу G1 Ukraine Open Cup 2018.

Подробнее

Протягом січня-лютого 2018 року Контакт-центром ДФС надано 183,3 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Із загальної кількості відповідей 178,1 тис. надано у телефонному режимі, 4,7 тис. – електронною поштою і факсом, 0,5 тис. – із використанням автовідповідача.

Найчастіше платники зверталися з питань податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб – підприємців.

Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства всі відповіді надаються з використанням Бази знань - автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Так, станом на 1 березня цього року База знань налічує 5,3 тис. актуальних уніфікованих запитань-відповідей.

База знань постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. За вказаний період платникам надано 34 консультації у письмовій формі з використанням Бази знань.

Протягом січня-лютого 2018 року з причини змін законодавства обмежено термін дії 663 запитань-відповідей та внесено 425 їх нових редакцій.

Для зручності суб’єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Тому відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять. Цією послугою з початку 2018 року скористалося 560,2 тис. клієнтів.

У ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», «Ставки податків і зборів», «Інформація з питань митної справи». Вони дозволяють користувачам ресурсу оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму тощо.

Також для користувачів ЗІР є можливість завантаження у форматі PDF відповідей на запитання з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань» та їх друк.

Користувачі мережі Інтернет можуть використовувати ЗІР у якості комутатора зв’язку з оператором Контакт-центру, а саме: на сторінці в розділі ЗІР «Контакт-центр ДФС» розташовано номер телефону: «0-800-501-007», при натисканні на який в комунікаційних пристроях (телефон, планшет) або комп’ютерах відбувається з’єднання з IVR Контакт-центру ДФС.

Крім того, для користувачів ресурсу в тестовому режимі працює система фіксації задоволеності платників податків інформаційно-довідковими послугами, яка дає можливість оцінити якість уніфікованих відповідей з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань», залишити коментарі та пропозиції.

 

Подробнее
Голосование
Смиритесь ли вы с повышением тарифов?
Буду платить по предыдущим ценам
Да, придется платить
Мне нечем платить вообще
Буду принимать участие в акциях протеста