В Украине начала официально действовать электронная подпись

08.11.2018 09:45

Граждане Украины отныне могут свободно использовать электронную подпись при заключении контрактов и пользовании государственными онлайн-сервисами.

Об этом заявил министр юстиции Павел Петренко во время заседания правительства, в среду, 7 ноября, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на телеканал "NEWSONE".

"Этот закон, который вступает сегодня в силу, дает совершенно новый широкий спектр идентификаций для граждан и украинского бизнеса. Эта квалифицированная электронная подпись, которая начинает действовать с сегодняшнего дня, имеет такую ​​же юридическую силу, как и подпись, которую ставит человек на бумажном документе", - отметил чиновник.

С его слов, с 7 ноября вступил в силу принятый еще год назад закон об электронных доверительных услугах. Благодаря новым инструментам украинцы смогут упростить многие контракты как с коммерческими предприятиями, так и с государственными структурами.

Таким образом, правительство расширило перечень услуг, которые можно оформить или получить в онлайн-режиме. А пользователи в свою очередь получат достоверную идентификацию, которая уже признана практически во всем мире, а также смогут заключать контракты с иностранными партнерами.

Кроме того, такой способ усилит защиту заключенных контрактов и сэкономит время на общение с чиновниками. Также украинцы теперь могут получать услуги на территории Евросоюза.

"Фактически это имплементация Украины в европейское цифровое пространство", - уточнил министр.

Петренко подчеркнул, что украинцы уже сейчас могут пользоваться системами идентификации, среди которых mobile ID (услуга мобильной идентификации и электронной подписи, которая доступна всем владельцам мобильных телефонов) и Банк ID. С помощью их граждане Украины смогут использовать все мобильные сервисы, предоставляемые государством, - участие в тендерах, в приватизации, регистрация в системе учебных заведений и здравоохранения и тому подобное.

Министр отметил, что в Украине уже сейчас работает 421 электронный сервис, и государство дальше продолжает работу над расширением таких услуг.

"Сейчас разрабатываются 561 такой сервис - они могут быть доступны гражданам уже в следующем году", - подытожил Петренко.
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский