В Угорщині Реброву вдалося те, що не подужав, коли був тренером київського «Динамо»

30.09.2020 09:16   -

Свято для Угорщини! Ребров витягнув Ференцварош у груповий раунд ЛЧ.

29 вересня відбувся матч-відповідь 4-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Зустріч завершилась з рахунком 0:0, проте завдяки виїзній нічиїй 3:3 “Ференцварош” вийшов у груповий етап Ліги чемпіонів. Востаннє угорський клуб грав на цьому етапі 25 років тому.

У четвер, 1 жовтня, на жеребкуванні в швейцарському Ньйоні, команда Сергія Реброва дізнається імена суперників у груповому раунді ЛЧ.

Сергій Ребров прокоментував гру своєї команди, – написало sport.ua.

– Я знаю, наскільки складна ця задача, яку ми тільки що виконали. Я дуже пишаюся своєю командою. Коли я був тренером київського «Динамо», нам не доводилося грати в плей-оф. А тепер потрібно було пройти чотири дуже складних раунди, щоб потрапити у груповий етап Ліги чемпіонів. Кожен суперник був чемпіоном своєї країни, і ми зіткнулися з серйозним завданням. Ми доставили величезне задоволення всієї Угорщини, для нас велика гордість мати можливість представляти країну в найпрестижнішому єврокубку.
Я просто допомагаю гравцям, без них не було б такого результату. Я відчуваю, що команда дуже згуртована, всі знають свою справу. Атмосфера всередині колективу дуже хороша, просто відмінна.

В основі господарів поля зіграли двоє українців: Ігоря Харатін та Олександр Зубков.

Ліга чемпіонів 2020/21

4-й раунд кваліфікації. Матч-відповідь

«Ференцварош» (Угорщина) –  «Мольде» (Норвегія) – 0:0

Перший матч – 3:3