В Росії катастрофа на газопереробному заводі

05.01.2022 19:49   -

За словами місцевих, від вибухової хвилі “у прилеглих селах відкривалися кватирки”.

В Амурській області РФ вранці в середу, 5 січня, на території газопереробного заводу поблизу міста Свободний прогримів вибух і зайнялася пожежа, – повідомляє AMUR.LIFE.

Зазначається, що на місці події працюють надзвичайники, займання вже локалізували. “Близько сьомої ранку на Амурському ГПЗ спрацювала штатна система пожежогасіння у зв’язку з локальним спалахом газу на одній із установок”, – розповіли в пресслужбі заводу.

нцидент стався під час проведення пусконалагоджувальних робіт під навантаженням. “Займання локалізовано, постраждалих немає. Загрози заводу та населеним пунктам немає”, – додали в Амурському ГПЗ.

Обставини події з’ясовуватиме міська прокуратура. Нині фахівцями перевіряється дотримання на газопереробному заводі законодавства щодо пожежної безпеки.

Тим часом місцеві жителі розповіли, що “вибухова хвиля була такої сили, що у прилеглих селах відкривалися кватирки”. “У нас у Чернігівці будинку труснуло так, що меблі, посуд тряслися як від землетрусу, уявляю, що в Дмитрієвці було”, – поділилися місцеві жителі в соцмережах.