В Минобразования объяснили, что будет с зарплатами педагогов

24.09.2019 14:45

В проекте гос. бюджета на 2020 год средства, необходимые на запланированное повышение зарплат педагогам, отсутствуют. Об этом сказала министр образования Анна Новосад,  — сообщает Украинская правда.

Как сказала министр, на анонсированное еще прошлым правительством повышение зарплат от 20 до 70%, требуется 45 млрд. грн. По ее словам, в настоящее время Минобразования совместно с Минфином работают, чтобы их найти средства и внести необходимую сумму в бюджет ко второму чтению.

Как отметила Новосад, это «гигантские средства, которые надо откуда-то вытянуть, у кого-то их забрать». Также она объяснила, что отсутствие запланированных средств теперь нужно будет объяснять.

«Сложность состоит в том, что сейчас нам нужно объяснять, почему постановление не учтено в проекте бюджета», — сказала Новосад. При этом министр выразила надежду, что средства, необходимые для анонсированного повышения, все-таки найдут.

Ранее уже писалось о том, что в экспертном сообществе считают госбюджет-2020 бюджетом проедания и выплаты долгов.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю