В Кривом Роге за сутки произошло 12 пожаров

09.09.2019 09:00

За сутки в Кривом Роге произошло 12 пожаров. Горела сухая трава, мусор, здания и машины во всех районах города. 

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ГСЧС Кривого Рога.

С 6 утра 8 сентября до 6 утра 9 сентября в Кривом Роге произошло 12 пожаров. 

Вчера, 8 сентября, горела сухая трава в Терновском районе по ул. Люберецкая неподалеку от дома № 61 на площади 1 Га. 

Позже в том же районе горела трава на площади 1 Га по ул. Адмирала Головко, недалеко от дома №68.

Ближе к вечеру в Терновском районе горела трава по ул. Ленская, недалеко от дома №15. Площадь пожара - 0.07 Га

В 21-01 по ул. Мирошниченко, 1 горело не эксплуатируемое здание. Огнем были повреждены стены, деревянный пол, окно, деревянная крыша. 

В Саксаганском районе в 14-42 на мкр. Горняцкий вблизи дома № 48, горела сухая трава. Площадь пожара - 0.07 га.

По ул. Быкова вблизи дома № 31 горела сухая трава на площади 0.06 Га.

В 18-48 в Саксаганском районе по ул. Покровской у дома № 10 горел мусор. Площадь пожара - 200 м2.

В  21-21 по улице Спасская в доме №5 горело окно квартиры. Огнем было повреждена оконная деревянная рама. Площадь пожара - 1м2

В 14-48 в Ингулецком районе по ул. Ярославская неподалеку от дома №14 горела сухая трава и камыш. Площадь пожара - 0.07 га.

В 20-29 в Покровском районе по ул. Соколова вблизи дома № 8 горела сухая трава. Площадь пожара - 0.05 Га

Так же, вчера в Покровском районе горели грузовики. Об этом подробнее читайте ТУТ. 

Уже 9 сентября в 03-07 произошел пожар в Центрально-Городском районе по ул. Камчатская, 85  горел мусор в не эксплуатируемом доме. Огнем был уничтожен мусор. Площадь пожара составила 10 м2.

Во всех случаях причина возгорания устанавливается.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю