В Кривом Роге члены ОПГ продавали незаконно вырубленные деревья

11.09.2019 14:45

В Днепропетровской области членов организованной преступной группировки, которые вырубывали лес и причинили государству ущерб в 2 миллиона гривен. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу прокуратуры Днепропетровской области. 

В июле 2017 года директор лесхоза вступил в преступный сговор с двумя сотрудниками лесхоза и предпринимателем. С июля 2017 по апрель 2018 года во время лесозаготовочных работ вырубали больше деревьев, чем указывали в документах. Потом дрова продавали в Кривом Роге. 

Нарушители нанесли государству более 2 миллионов гривен ущерба. Их задержали во время вырубки деревьев. 

Прокуратура Днепропетровской области осуществляет досудебное расследование уголовного дела в отношении сотрудников госпредприятия и предпринимателя, руководствуясь частью 2 статьи 246 УКУ (незаконная вырубка и продажа леса, совершенные повторно организованной группировкой).

Четверым фигурантам дела сообщили о подозрении в совершении преступления. Решается вопрос об избрании меры пресечения. 

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю