В Желтых Водах мальчик провалился на глубину 200 метров и выжил

04.04.2019 15:45
Мальчик играл с друзьями и по неосторожности упал со склона в карьер.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу Государственной службы по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС) Днепропетровской области.

Сегодня, 4 апреля, спасатели получили вызов о том, что в Желтых Водах подросток упал в брошенный карьер. На месте происшествия было установлено, что трое друзей гуляли на территории заброшенного карьера, в котором ранее добывалась железная руда. По неосторожности один из ребят споткнулся и скатился по пологому склону на глубину около 200 метров.

Выбраться самостоятельно он не мог, поэтому на помощь вызвали сотрудников ГСЧС. Они добрались к нему с помощью веревки, и помогли выбраться на поверхность.

На место также прибыла «скорая помощь», сотрудники которой осмотрели мальчика 2003 года рождения, и поставили предварительный диагноз – открытая черепно-мозговая травма, забой правой руки и ноги. Его направили в специализированную медико-санитарную часть №9, что в Желтых Водах.

Для предоставления помощи подростку было задействовано 5 человек личного состава и 1 единицу пожарно-спасательной техники.

По материалам "dnepr.info".

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю