В этом году Днепропетровскгаз обеспечит всех своих потребителей счетчиками газа

26.02.2019 18:00

В течение 2018 года индивидуальными приборами учета было обеспечено 12 тыс.846 жителей Днепропетровской области. Сегодня 94% бытовых потребителей предприятия учитывают природный газ с помощью индивидуальных счетчиков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на  пресс-службу компании.

Пока в зоне деятельности ПАО «Днепропетровскгаз» счетчики отсутствуют лишь у 13 тыс. 511 потребителей природного газа, которые платят за использованное топливо в соответствии с нормами потребления. Об этом нашему сайту сообщил пресс-центр ПАО "Днепропетровскгаз".

В 2019 году ПАО «Днепропетровскгаз» обеспечит полный учет природного газа.

Однако в сообщении отмечается, что для потребителей с общедомовыми приборами учета газа средства на индивидуальные счетчики не выделяются. Это же касается и домов, в которых была предусмотрена установка общедомовых счетчиков. Жители таких домов могут установить индивидуальные приборы учета за свой счет, за счет соответствующих бюджетов или из других источников, не запрещенных законодательством.

-Основная проблема, которая возникает в процессе оснащения счетчиками многоэтажного жилого фонда, связана с отсутствием доступа в газифицированные квартиры,- поясняет директор по капитальному строительству ПАО "Днепропетровскгаз" Оксана Чорноморченко. - Обращаемся к нашим потребителям с просьбой всячески способствовать ПАО «Днепропетровскгаз» в достижении общих взаимовыгодных целей.

Напомним, что ПАО "Днепропетровскгаз" обслуживает потребителей Днепропетровской области кроме Днепра и некоторых районов Кривого Рога.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю