В Днепре зерновоз столкнулся с BMW и врезался в вентиляционные трубы метро

14.03.2019 18:45

14 марта, около 17:30, на проспекте Мазепы, возле ДК Ильича столкнулись крупногабаритный зерновоз и BMW. В инциденте пострадали водитель легкового авто. Проезд на участке не затруднен.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Информатор".

По предварительной информации от полиции, зерновоз с прицепом двигался со стороны проспекта Мазепы. Легковое авто заворачивало, чтобы поехать наверх. Полицейские сообщили, что вероятно у грузовика отказали тормоза.

Грузовик после столкновения вынесло на тротуар и он врезался в вентиляционные трубы метро. Из пешеходов никто не пострадал. Водителя BMW госпитализировали в больницу Мечникова с сотрясением, черепно-мозговой травмой и множественными гематомами.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю