В Днепре запустили флешмоб в поддержку музыкальных школ

26.04.2018 12:30

Днепряне пишут в соцсетях о том, как учеба в музыкальных школах помогла им реализоваться в жизни, большинство оставляют видео, на котором играют на музыкальных инструментах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на34 канал.

Флешмоб #КультурнаяСтолица жители города запустили в поддержку музыкальных школ города, для которых готовятся изменения в работе.

Напомним, 24 апреля Общественный совет при городском совете Днепра обсуждал тему повышения платы в школах эстетического воспитания города.

Неделей ранее, 17 апреля на сайте горсовета появился проект решения «Положения об оплате за обучение в школах эстетического воспитания коммунальной собственности г. Днепр».

Исходя из механизма, который прописан в документе, теперь в «музыкалках» бесплатно могут учиться дети льготных категорий. Льготные категории четко прописаны в документе. Полностью освобождаются от оплаты дети участников АТО, дети, родители которых погибли во время проведения АТО, дети военнослужащих или сотрудников органов внутренних дел, которые погибли при исполнении служебных обязанностей. 50% стоимости обучения будут платить дети, чьи родители стали инвалидами во время ликвидации последствий на ЧАЭС и во время боевых действий в Афганистане, а также дети одиноких матерей.

Также половину от тарифа будут платить те, кого сочтут талантливыми. Для того, чтобы определить кто из учеников попадет в категорию «талантливых детей» директора школ должны разработать методологию и оценить каждого ребенка.

Остальные должны платить полную стоимость. При этом «льготников» и одаренных будет не более 40% от общего количества.

Комментарии
Татьяна Гончаренко
28.04.2018
Уроки музыки станут недоступны детям врачей,учителей,рядовых граждан.Печально и возмутительно
наталия кондратенко
27.04.2018
Это уничтожение культуры....
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю