В Днепре врачу-хирургу вынесли приговор за липовые медосмотры и справки

12.06.2018 17:15

Врач-хирург за липовые медосмотры и поддельную справку о состоянии здоровья, которая позволяла не идти в АТО, получил штраф, меньший, чем сумма только одной из задокументированных взяток.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.Деньги.

Для того чтобы устроиться на должность бетонщика на Приднепровскую железную дорогу, надо пройти профессиональный медосмотр в госучреждении «Відділкова лікарня станції Ніжнеднепровськ-вузол». А для этого необходимо прийти в больницу, взять направление на медосмотр и пройти его, побывав на приеме у врачей лечебно-экспертной комиссии. Именно в эту комиссию входит врач-хирург Шалва Каспелашвили.

С претендента на должность бетонщика доктор затребовал и получил 2000 грн. Эти деньги предназначались не только ему. Он должен был содействовать в получении подписей всех остальных врачей лечкомиссии.

С претендента на должность слесаря по сборке металлоконструкций доктор потребовал 1200 грн, чтобы не проходить медосмотр. А с человека, который просил справку о нетрудоспособности для жены, сломавшей шейку бедра, запросил 1100 грн.

За справку, которая могла освободить призывника от АТО, врач запросил 3000 долларов. Но позднее сбросил цену – сошлись на 900 долларах и 3000 грн.

На получении этих денег доктора задержали сотрудники правоохранительных органов и изъяли у него меченые купюры.

Впоследствии доктор подписал с прокурором соглашение о признании вины – такое возможно, если преступление легкое, среднее или даже тяжкое, но вред нанесен только государственным или общественным интересам. Так вот, прокурор и обвиняемый обсудили вину, меру ответственности и пришли к соглашению, что обвинение по ч.3 и ч.4 ст 354 УК Украины — получение неправомерной выгоды по сговору, неоднократно или с вымогательством тянет на штраф в размере 500 необлагаемых минимумов. Сегодня это 8500 грн. Это гораздо меньше суммы неправомерной выгоды, которую врач получил за справку, освобождающую от АТО. Приговор вынесла судья Самарского районного суда Нина Грицаюк.

Комментарии
Василь Иванович
12.06.2018
Наша страна стала местом для БИЗНЕСА бывших БРАТСКИХ народов.
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що 12.12.2018 у офіційному виданні «Голос України» № 237-238 опубліковано Закон України від 23 листопада 2018 року № 2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (далі – Закон № 2629).

Основні показники та мінімуми, які закладено Законом № 2629:

► статтею 7 встановлено у 2019 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі:

- з 1 січня 2019 року – 1 853 гривні;

- з 1 липня – 1 936 гривень;

- з 1 грудня – 2 027 гривень;

  • для основних соціальних і демографічних груп населення:

■ дітей віком до 6 років:

- з 1 січня 2019 року – 1 626 гривень;

- з 1 липня – 1 699 гривень;

- з 1 грудня – 1 779 гривень;

■ дітей віком від 6 до 18 років:

- з 1 січня 2019 року – 2 027 гривень,

- з 1 липня – 2 118 гривень,

- з 1 грудня – 2 218 гривень;

■ працездатних осіб:

- з 1 січня 2019 року – 1 921 гривня,

- з 1 липня – 2 007 гривень,

- з 1 грудня – 2 102 гривні;

■ осіб, які втратили працездатність:

- з 1 січня 2019 року – 1 497 гривень;

- з 1 липня – 1 564 гривні;

- з 1 грудня – 1 638 гривень;

► статтею 8 встановлено у 2019 році мінімальну заробітну плату:

- у місячному розмірі: з 1 січня – 4 173 гривні;

- у погодинному розмірі: з 1 січня – 25,13 гривні.

Слід зауважити, що прожитковий мінімум працездатної особи впливає, зокрема, на розрахунок:

· єдиного податку для платників 1 групи;

· базової податкової соціальної пільги (застосовується при розрахунку податку на доходи фізичних осіб)

· граничної суми доходу для отримання податкової соціальної пільги.

 Мінімальна заробітна плата впливає, зокрема, на:

· розрахунок єдиного податку для платників 2 групи;

· розмір добових по Україні відповідно до Податкового кодексу України;

· збір за місця для паркування транспортних засобів;

· податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

· штрафи за неподання звіту про контрольовані операції;

· розмір максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

· штрафи за порушення законодавства про працю.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили на одному із місцевих підприємств значну суму готівки, призначену для виплати заробітної плати «в конверті».

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України було встановлено одне із дніпровських підприємств, яке використовувало на виробництві працю більше 50 неоформлених працівників. При цьому оформленим працівникам офіційно виплачувалася мінімальна заробітна плата, а інша значна частина заробітку, як і неоформленим колегам, видавалася «в конверті» готівкою без сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Внаслідок таких дій фігуранти завдали бюджету майже 1,2 млн. грн. збитків.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних та виробничих приміщеннях компанії, вилучено майже 2 млн. грн. готівкою, які призначалися для виплати з/п «в конверті», а також документи з нарахування та виплати заробітної платні та чорнові записи, які підтверджують незаконні дії фігурантів.

Триває слідство.

 

 

Подробнее

Протягом січня-жовтня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 183,8 млрд грн. Це на 38,8 млрд грн, або на 26,7% більше січня-жовтня минулого року.

Зокрема, у жовтні 2018 року ДФС було забезпечено 19,9 млрд грн єдиного внеску. Порівняно з жовтнем 2017 року цей показник зріс на 4,1 млрд грн, або на 25,9%.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. 

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось