В Днепре возле арены снесли гостиницу «Спорт»: что будет на ее месте

29.04.2019 13:45

В Днепре на улице Костомаровской возле стадиона "Днепр-Арена" снесли гостиницу "Спорт". На ее месте планируют построить офисное здание.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Відкритий".

Гостиницу построили еще в 1960-х по стандартному проекту застройки того времени. Однако ее внешний вид был устаревшим, да и сама гостиница не вызывала у посетителей особого восторга.

Первоначально концепцию отеля хотели сохранить, но сделать его уже более современным. Ольга Подушкина разработала проект реконструкции отеля, похожий на здание, которое заказчик увидел в Нидерландах.

На существующее здание должны было надстроить один этаж, сделать современное инженерное обеспечение, оно должно было стать полностью приспособленным  для людей с ограниченными возможностями.

Придать зданию современный вид должна была внешняя отделка. Проект отеля был единогласно одобрен на градостроительном совете. Однако проект реализован не был.

Теперь же архитектор Михаил Алипов представил проект 22-этажного офисного центра, площадью в 10 тысяч квадратных метров.  Там будут сдавать в аренду офисы с большими площадями.

Также в новом здании должен появиться 4-этажный паркинг, на крыше мощный телескоп, а весь комплекс собираются оформить в космической тематике. Но внешне он буде напоминать американские офисные комплексы. Архитекторы уверены, это здание выгодно подчеркнет стадион «Днепр-Арена».

Комментарии
Гарик
02.05.2019
...тайный НОВЫЙ хозяин ?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю