В Днепре столкнулись Nissan и мотоцикл: мотоциклист погиб, а его пассажиру оторвало руку

12.06.2019 10:30

Авария произошла на улице Рабочей. Днепрянин, находившийся за рулем мотоцикла, погиб на месте. А его пассажиру, который сидел сзади, оторвало руку. Сейчас пострадавший находится в реанимации.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "34 канал".

Как случилось это ДТП в Днепре — точно неизвестно. Все подробности будут выяснять следователи. По предварительной информации, и Nissan, и мотоцикл Honda ехали в одном направлении и спускались в сторону улицы Рабочей.

Сейчас место аварии ограждено. Проезд по улице Рабочей немного затруднен.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю