В Днепре пытались подкупить избирателей

15.03.2019 10:15

В Днепре, 14 марта, по факту подкупа избирателей в Днепре открыты три уголовных производства.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на  пресс-службу Нацполиции в Днепропетровской области.

В течение последних двух дней в полицию поступило восемь обращений от граждан о нарушении избирательного законодательства.

В частности, заявители сообщали, что им звонили и предлагали деньги за голос за одного из кандидатов в Президенты Украины.

По данным фактам в ЕДРД внесены сведения по ч. 2, 4 ст. 160 Уголовного кодекса Украины (подкуп избирателя, участника референдума). Проводится расследование.

Всего с начала предвыборной кампании в полицию Днепропетровской области поступило 318 сообщений о нарушениях, за ними открыто 8 уголовных производств.

Кроме того, правоохранители составили 45 административных протоколов по фактам нарушения в избирательной сфере.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю