В Днепре объявили тендеры на покупку 25 троллейбусов

14.08.2017 16:45

Не успели на ж/м Солнечный запустить новенькие троллейбусы, как КП «Дніпровський електротранспорт» объявило о покупке новых «рогатых» — 13 на автономном ходу и 12 обычных.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

17 октября пройдет аукцион на покупку 13 новых троллейбусов на автономном ходу. Заказчиком является КП  «Дніпровський електротранспорт». Ожидаемая стоимость покупки – 74 млн 100 тыс. грн.

По техзаданию, у новых «рогатых» будет 3 двери и не менее 24 мест для сидения пассажиров. Всего в один автономный троллейбус сможет поместиться не меньше 100 пассажиров. Новый общественный транспорт будет с низким полом – для людей с ограниченными возможностями. Также, специально для таких пассажиров в средней двери предусмотрен трап для инвалидной коляски и в центре салона – специальное место.

Кроме этого, в кабине водителя и в салоне должен быть кондиционер, а в холодное время года должна работать система отопления.

Троллейбусы на автономном ходу смогут самостоятельно проехать не меньше 1 км с пассажирами. Срок эксплуатации такого транспорта – не меньше 10 лет. В тендерной документации сказано, что срок поставки товара – конец этого года. Подробно техзадание можно прочитать тут.

18 октября пройдет аукцион по покупке 12 новых обычных троллейбусов. Ожидаемая стоимость покупки – 67 млн. 200 тыс. грн.

У этих троллейбусов также должны быть три двери, и в одну машину могут поместиться не меньше 100 пассажиров. Для холодного времени года должно быть предусмотрено отопление, в теплое – кондиционеры. Новые троллейбусы должны прослужить не меньше 10 лет.

Для того, чтобы поучаствовать в конкурсе на поставку обычных «рогатых» участникам не нужно вносить заранее деньги на счет. В тендерной документации сказано, что 12 троллейбусов должны быть поставлены до конца этого года. Подробнее тендерные требования можно изучить здесь.

С новыми троллейбусами горожанам нужно будет привыкнуть и к новым тарифам на проезд. Скорее всего, с осени подорожает проезд в общественном транспорте. На сайте городского совета Днепра мы нашли три проекта решений исполкома о новых тарифах и ценах на проездные в общественном транспорте. В документах сказано, что проезд и провоз багажа в городском электротранспорте увеличится до 3 грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет