В Днепре может появиться первая в стране автоматизированная многоэтажная парковка

08.08.2019 08:00

В Днепре создаются удобства для жителей и гостей города не только за счет городского бюджета, но и за деньги бизнесменов и меценатов. Так, днепровский бизнесмен Вадим Ермолаев рассказал, что планирует в городе создать первую в Украине автоматизированную многоэтажную парковку.

При этом он отметил, что такая парковочная система позволит автоматически перемещать автомобиль на разные уровни хранения.

Об этом стало известно из интервью на youtube-канале блогера Андрея Остапчука, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "49000.com.ua".

В ходе разговора бизнесмен подчеркнул, что механизированная парковка позволяет примерно в три раза сэкономить площадь под одно машиноместо.

В обычном здании невозможно построить парковочное место меньше 35 м², ведь есть въезды, выезды, рампы и так называемые «неудобья». Автоматическая парковка позволяет поставить одну машину на площади 11 м². Себестоимость такой парковки такая же, как при 35 м² на машину. То есть, выгоды в деньгах не существует. Но выгода в том, что можно сделать больше парковочных мест на площади. А дефицит в них есть, будет и с годами будет все больше и больше, — сказал днепровский бизнесмен.

Строительство механизированной парковки запланировано при возведении нового комплекса «IT House» в центре Днепра .

Это комплекс из двух зданий и стилобатной части: офисное здание, жилое и в стилобатной части — огромная автоматическая парковка. Я думаю, это будет первая настоящая автоматическая парковка в Украине, — резюмировал Вадим Ермолаев.

Стоит отметить, что строить автоматизированные многоэтажные парковки в Украине разрешено государственной строительной нормой «Автостоянки и гаражи» уже с 1 июля этого года.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю