В Днепре ликвидирован конвертцентр с оборотом в полмиллиарда

15.04.2019 18:30

Сотрудники налоговой милиции совместно со следственным управлением Нацполиции разоблачили жителя Днепра, который организовал преступную группу, которая «отмывала» деньги. По оценкам правоохранителей за 2019-2019 гг через этот конвертационный центр прошло около 560 млн. грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ГФС в Днепропетровской области.

Услугами «конверта» пользовались предприятия реального сектора экономики Днепропетровской, Киевской, Донецкой, Запопрожской и Харьковской областей. Безналичные средства перечислялись на сеть зарегистрированных и купленных дельцами предприятий, якобы за приобретенные товары и услуги. Часть средств затем перегонялась на счета ФОП, а затем «обналичивалась». А часть по определенной схеме «обналичивали» через предприятия, которые торгуют табачными изделиями и продуктами. При этом также формировался налоговый кредит по НДС. За свои услуги дельцы оставляли 10-13% от конвертируемой суммы.

По результатам санкционированных обысков, проведенных в офисных помещениях, по местам хранения финансово-хозяйственных документов и жительства фигурантов из незаконного оборота изъяты печати, электронные ключи, банковские карты, черновые записи и финансово-хозяйственные документы подконтрольных компаний, а также 108 тыс. грн. наличными, компьютерную технику, мобильные телефоны и тому подобное. При этом, по одному из адресов обнаружен склад табачной продукции без каких-либо документов, где изъято и передано на ответственное хранение партию сигарет стоимостью почти 1,3 млн. грн., - говорится в сообщении.

Кроме того, наложен арест на 6,6 млн. грн. лимита суммы НДС на счетах компаний-фигурантов в системе учета НДС и заблокировано 1,9 млн. грн. на 40 расчетных счетах подконтрольных компаний в 15 банковских учреждениях.

По материалам онлайн-издания «Днепр Вечерний».

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский