В Днепре дворник ударила женщину лопатой по голове прямо на остановке (ВИДЕО)

11.07.2019 15:30

Женщина получила по голове удар металлическим совком от дворника в Днепре.

Видео инцидента опубликовали в Telegram-канале "Х**вый Днепр", сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На кадрах слышно, как очевидцы просят дворника не бить женщину. Дворник направлялась к неизвестной даме, которая сидела на земле, и со всей силы ударила ее по голове лопатой. Она даже не обратила внимания, что ее снимают очевидцы.

После этого дворник начала говорить, что женщина ей мешает.

Отмечается, что инцидент произошел на остановке общественного транспорта по улице Молодогвардейской.

Видео 18+. (Осторожно! Ненормативная лексика).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю