В Днепре через неделю стартует второй Международный экономический форум

08.11.2018 15:00

Устойчивое развитие, партнерство государства и бизнеса, источники экономического роста. Эти и другие темы будут обсуждать в Днепре на Международном экономическом форуме. Он стартует уже 15 ноября.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

Уже второй год подряд в Днепре организовывают такой масштабный экономический форум. На мероприятие приглашены дипломаты, инвесторы и предприниматели из разных стран. Это, своего рода, площадка для построения новых деловых связей. Международный экономический форум-2018 - это более 40 мероприятий и 150 спикеров. Ожидается где-то 1,5 тысячи гостей.

Форум стартует 15 ноября в культурно-деловом центре «Менора». На повестке дня - стратегические дискуссии и конференции. Ключевые темы - поиск рецептов устойчивого развития, взаимодействие государства с бизнесом, источники экономического роста. Отдельно - 4 специализированных инвестиционных мероприятий.

Среди ключевых спикеров этого дня - руководитель Представительства Евросоюза в Украине Хюг Мингарелли, Министр промышленности и торговли Чехии Марта Новакова, послы Франции и Канады в Украине Изабель Дюмон и Роман Ващук, инвестиционный банкир Игорь Мазепа, исполнительный директор Союза украинских предпринимателей Екатерина Глазкова.


Уже на следующий день - отраслевые и специализированные круглые столы, конференции, лекции, семинары в Днепропетровской облгосадминистрации и Медиапространстве. Среди тем - налоговая и земельная реформы, баланс интересов бизнеса и государства, развитие финансового сектора. А еще - 10 бизнес-семинаров - от теории игр до противодействия мошенникам. Отдельное мероприятие - конференция украинского Кайдзен Клуба. Она о бережном предпринимательстве.

В 2017-м Международный экономический форум в Днепре стал крупнейшим таким региональным мероприятием в Украине. В этом году в ДнепрОГА рассчитывают превзойти показатели. Итогами прошедшего года, среди прочего, стало строительство мощной солнечной электростанции и биогазовой станции. Днепр также расчитывает получить новые инвестиционные проекты и в этом году.

Присоединиться к форуму могут все желающие. Участие - бесплатное. Необходимо только зарегистрироваться.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский