В Днепре бесплатно покажут антикоррупционное кино

29.09.2017 09:30

О коррупции можно не только писать и говорить, но можно еще и снимать фильмы. Именно фильмы о коррупции будут показывать бесплатно в Днепре каждое воскресенье октября. Организаторы заявляют: чем больше будет посетителей, тем дольше продлится проект!

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Клуб социального развития, I Coworking Hub и Открытый Университет U Open University, при содействии Владимир Стаценко и Demyan Om приглашают на Международный кинофестиваль «Кино против коррупции» в рамках проекта «Артхаус Клуб» от Arthouse Traffic.

«Идея проведения такого фестиваля возникла во время проведения Одесского международного фестиваля, — сказал партнер фестиваля, руководитель PLAZMOFOR STUDIO Владимир Стаценко. – Когда возникла информация, что Arthouse Traffic проводит фестиваль антикоррупционного кино, сразу возникла идея, что такой фестиваль нужно провести в Днепре. Потому что это очень для нас злободневная тема».

Но для кого-то фестиваль – это бесплатное событие, а для кого-то такой фестиваль – это расходы. «Обычно фестивальные расходы делятся на несколько категорий, — сказал Владимир Стаценко. – Первое – это приезд авторов фильмов и авторские отчисления за прокат фильмов. Другие расходы – это организация фестиваля. В нашем случае сами фильмы предоставляются бесплатно, а приезда гостей не предполагается. Расходы идут только на организацию показа и его промо».

Кино будут показывать в Клубе социального развития. «Наш клуб – это образовательная инициатива, которая работает без спонсорских вливаний, — сказала организатор фестиваля, член Клуба социального развития Кристина Бриллинг. – У нас есть спонсор -I Coworking Hub и Demyan Om. Мы занимаемся и работаем на их территории. Все деньги, которые мы собираем за вход, мы тратим на благотворительность или на организацию таких мероприятий, как показ антикоррупционного кино».

Показы начнутся в 19:00 по адресу: ул. Чернышевского, 37, напротив Строительной академии. Все сеансы бесплатные.

1 октября — Дурак (РФ, 2014). Фестиваль «Кино против коррупции»

8 октября — Система (Германия, 2011). Фестиваль «Кино против коррупции»

15 октября — Изумительный (Италия, 2008). Фестиваль «Кино против коррупции»

22 октября — Поза ребенка (Румыния, 2013). Фестиваль «Кино против коррупции»

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України Голова Дніпропетровської ТО РПЛ  Сергій Рибалка перебуває з робочим візитом у місті Дніпро. В рамках поїздки народний депутат  зустрівся з освітянами області в Дніпровській академії неперервної освіти.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат