В Днепре бесплатно покажут антикоррупционное кино

29.09.2017 09:30

О коррупции можно не только писать и говорить, но можно еще и снимать фильмы. Именно фильмы о коррупции будут показывать бесплатно в Днепре каждое воскресенье октября. Организаторы заявляют: чем больше будет посетителей, тем дольше продлится проект!

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Клуб социального развития, I Coworking Hub и Открытый Университет U Open University, при содействии Владимир Стаценко и Demyan Om приглашают на Международный кинофестиваль «Кино против коррупции» в рамках проекта «Артхаус Клуб» от Arthouse Traffic.

«Идея проведения такого фестиваля возникла во время проведения Одесского международного фестиваля, — сказал партнер фестиваля, руководитель PLAZMOFOR STUDIO Владимир Стаценко. – Когда возникла информация, что Arthouse Traffic проводит фестиваль антикоррупционного кино, сразу возникла идея, что такой фестиваль нужно провести в Днепре. Потому что это очень для нас злободневная тема».

Но для кого-то фестиваль – это бесплатное событие, а для кого-то такой фестиваль – это расходы. «Обычно фестивальные расходы делятся на несколько категорий, — сказал Владимир Стаценко. – Первое – это приезд авторов фильмов и авторские отчисления за прокат фильмов. Другие расходы – это организация фестиваля. В нашем случае сами фильмы предоставляются бесплатно, а приезда гостей не предполагается. Расходы идут только на организацию показа и его промо».

Кино будут показывать в Клубе социального развития. «Наш клуб – это образовательная инициатива, которая работает без спонсорских вливаний, — сказала организатор фестиваля, член Клуба социального развития Кристина Бриллинг. – У нас есть спонсор -I Coworking Hub и Demyan Om. Мы занимаемся и работаем на их территории. Все деньги, которые мы собираем за вход, мы тратим на благотворительность или на организацию таких мероприятий, как показ антикоррупционного кино».

Показы начнутся в 19:00 по адресу: ул. Чернышевского, 37, напротив Строительной академии. Все сеансы бесплатные.

1 октября — Дурак (РФ, 2014). Фестиваль «Кино против коррупции»

8 октября — Система (Германия, 2011). Фестиваль «Кино против коррупции»

15 октября — Изумительный (Италия, 2008). Фестиваль «Кино против коррупции»

22 октября — Поза ребенка (Румыния, 2013). Фестиваль «Кино против коррупции»

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили на одному із місцевих підприємств значну суму готівки, призначену для виплати заробітної плати «в конверті».

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України було встановлено одне із дніпровських підприємств, яке використовувало на виробництві працю більше 50 неоформлених працівників. При цьому оформленим працівникам офіційно виплачувалася мінімальна заробітна плата, а інша значна частина заробітку, як і неоформленим колегам, видавалася «в конверті» готівкою без сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Внаслідок таких дій фігуранти завдали бюджету майже 1,2 млн. грн. збитків.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних та виробничих приміщеннях компанії, вилучено майже 2 млн. грн. готівкою, які призначалися для виплати з/п «в конверті», а також документи з нарахування та виплати заробітної платні та чорнові записи, які підтверджують незаконні дії фігурантів.

Триває слідство.

 

 

Подробнее

У листопаді поточного року на рахунки платників відшкодовано 13,6 млрд грн податку на додану вартість. Цього місяця сума відшкодування стала найбільшою у 2018 році. До цього найбільшу суму бюджетної компенсації з ПДВ платники отримали у вересні – 12,5 млрд грн.

Відшкодована у листопаді сума ПДВ на 20%, або на 2,2 млрд грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. У листопаді 2017 році сума відшкодування складала 11,4 млрд гривень.

Загалом за 11 місяців 2018 року платникам було повернуто 121,6 млрд грн податку на додану вартість, що на 11,9%, або на 12,9 млрд грн. більше за відповідний період минулого року. У січні-листопаді 2017 року платникам було повернуто 108,7 млрд грн.

Зросла на 1,1 млрд грн, або на 12,2% порівняно з 11 місяцями 2018 року і середньомісячна сума відшкодування ПДВ. Якщо протягом січня-листопада 2017 року платникам щомісяця в середньому повертали майже 9,9 млрд грн., то вже у 2018 році цей показник склав 11 млрд грн.

Нагадаємо, що на сьогодні відсутні будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ, оскільки весь процес автоматичний та прозорий.

 

Подробнее

У листопаді до місцевих бюджетів платниками податків сплачено рекордну у 2018 році суму – 23,2 млрд грн. Порівняно з листопадом 2017 року надходження зросли на 22%, або на 4,2 млрд грн.

Загалом протягом січня-листопада 2018 року до місцевих бюджетів надійшло 209,7 млрд грн платежів, що контролюються ДФС. Це на 21,9%, або на 37,7 млрд грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

З початку року до зведеного бюджету надійшло 204,7 млрд грн податку і збору на доходи фізичних осіб. Це на 24,3%, або на 40,1 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Надходження податку та збору на доходи фізичних осіб у листопаді склали 20,9 млрд грн. Порівняно з листопадом минулого року ці надходження зросли майже на 26%, або на 4,3 млрд грн.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано 45875 декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 452 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 166,7 млн грн, що на 402,0 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 100,2 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 0,3 млн гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 257 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 422,0 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 36,8 млн гривень.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками  2017 року. На сьогодні вже 8008 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників склала 14,3 млн гривень. На цей час повернуто 13,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось