В Днепре 6-летний мальчик упал в шестиметровый коллектор

11.07.2019 17:45

Дошкольник из-за того, что был открыт люк упал в 6-тиметровий коллектор в городе Днепр.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ГУ ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

11 июля в 17:39 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что на улице Тверская в областном центре, в открытый люк упал ребенок.

Прибыв на место происшествия спасатели Днепра выяснили, что 6-летний мальчик упал в открытый люк и провалился в коллектор, глубина которого достигает 6-ти метров.

С помощью кресла-корсета и пожарно-спасательной веревки спасатели вытянули ребенка на поверхность и передали медицинским работникам.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю