В 2018-м воплотили в жизнь около 300 инфраструктурных проектов

18.12.2018 14:45

В 2018 году в Днепропетровской области реализовали около 300 инфраструктурных проектов. Акцент сделали на образовании - в области реконструировали школы, строили "с нуля" детские сады.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА..

В 2017 году делали на Днепропетровщине сделали акцент на дорогах, а в 2018-м взялись за образование. Капитально отремонтировали 11 садов, два дошкольных учреждения построили "с нуля", продолжают строительство еще 5-ти. Сейчас работы продолжаются в 30-ти учреждениях. А вот в Соленом, Желтых Водах, Петриковке, Ляшковской громаде и Николаевке Новомосковского района все готово. В этом году в области создали 900 мест в детсадах.

Реконструкция учебных учреждений - с учетом потребностей детей с инвалидностью

Открывают инклюзивного-ресурсные центры, медиатеки и ресурсные комнаты. В 2018 году в области уже создали 27 инклюзивно-ресурсных центров, более 50 медиатек и ресурсных комнат в школах. За 4 года количество детей с особыми образовательными потребностями, которые учатся в обычных школах, увеличилось в 4,5 раза. В этом году в области - 800 таких учеников.

Параллельно в 2018-м продолжили ремонт дорог. В городах и районах капитально отремонтировали 130 улиц. Новое покрытие получила запорожская трасса. За 65 дней мы построили путепровод на объездной вокруг Днепра, отремонтировали первую часть решетиловской трассы, построили первую очередь объездной вокруг Петриковки.

В 2018 году в области позаботились и о медучреждениях, социальном жилье.

В этом году реконструировали и построили "с нуля" 16 медучреждений. Крупнейший объект - хирургический корпус больницы им. Руднева в Днепре.

Новое соцжильё построили в Вербоватовке, Васильковке, Царичанке, Слобожанском. Ключи от новых квартир получили около 100 семей врачей, учителей, участников АТО.

Бюджет развития на 2019-й у области рекордный - более 3 млрд грн.

Полный отчет за 2018-й - здесь.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю