В 2018 году в Днепре появится современный стадион на левом берегу

20.12.2017 11:30

В следующем году на Левом берегу Днепра появится новенький стадион с беговыми дорожками, футбольным полем и тренировочной площадкой для метания ядра почти за 152 млн грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

КП «СПОРТ-ІНВЕСТ» Днепровского горсовета объявило о проведении тендера на реконструкцию стадиона на ул. Универсальной, 18А (на Левом берегу, в районе ул. Янтарной). На работы планируется потратить 151 млн 636 тыс. 430 грн.

Аукцион запланирован на 4 января 2018 года. Срок выполнения работ – до конца следующего года.

Согласно техзаданию, работы будут состоять из подготовки территории, обустройства проезда, тротуаров (в том числе, из тактильной плитки), спортивных площадок, беговых дорожек, тренировочной площадки для метания ядра, футбольного поля обычных размеров и мини футбольного поля. Также на стадионе планируют установить VIP и обычные трибуны, систему охранной и противопожарной сигнализации. Например, в тендерной документации сказано, что за порядком будут следить 47 уличных камер видеонаблюдения.

В проекте есть план озеленения территории. В районе стадиона планируют высадить липу, рябину, клен, кусты барбариса, а также посеять партерные, мавританские и обычные газоны. Подробнее техзадание можно посмотреть тут.

Конечный срок подачи заявок – 3 января 2018 года. Полностью тендерную документацию можно посмотреть по ссылке.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю