В 2018 году в Днепре появится современный стадион на левом берегу

20.12.2017 11:30

В следующем году на Левом берегу Днепра появится новенький стадион с беговыми дорожками, футбольным полем и тренировочной площадкой для метания ядра почти за 152 млн грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

КП «СПОРТ-ІНВЕСТ» Днепровского горсовета объявило о проведении тендера на реконструкцию стадиона на ул. Универсальной, 18А (на Левом берегу, в районе ул. Янтарной). На работы планируется потратить 151 млн 636 тыс. 430 грн.

Аукцион запланирован на 4 января 2018 года. Срок выполнения работ – до конца следующего года.

Согласно техзаданию, работы будут состоять из подготовки территории, обустройства проезда, тротуаров (в том числе, из тактильной плитки), спортивных площадок, беговых дорожек, тренировочной площадки для метания ядра, футбольного поля обычных размеров и мини футбольного поля. Также на стадионе планируют установить VIP и обычные трибуны, систему охранной и противопожарной сигнализации. Например, в тендерной документации сказано, что за порядком будут следить 47 уличных камер видеонаблюдения.

В проекте есть план озеленения территории. В районе стадиона планируют высадить липу, рябину, клен, кусты барбариса, а также посеять партерные, мавританские и обычные газоны. Подробнее техзадание можно посмотреть тут.

Конечный срок подачи заявок – 3 января 2018 года. Полностью тендерную документацию можно посмотреть по ссылке.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет