Україна розбила Кіпр (4:0) у Харкові в останньому спарингу перед стартом Чемпіонату Європи

08.06.2021 09:47   -

Голи: Ярмоленко, 37 (пенальті), 65, Зінченко, 45+2 (пенальті), Яремчук, 59

Контрольну гру прийняв стадіон Металіст. Матч стартував о 19:00. Це четверта зустріч у протистоянні команд. Раніше вони по разу перемагали та грали внічию. Кіпр у 2021 році за 4 матчі забив лише 1 гол (Словенії), а пропустив – 2. Найчастіше наші сьогоднішні суперники завершували поєдинки з рахунком 1:0. Водночас для підопічних Шевченка це останній спаринг перед стартом на Євро-2020 (проти Нідерландів 13 червня) і нагода продовжити переможну ходу після вдалого поєдинку з Північною Ірландією, – повідомляє футбол24

Жовто-сині заволоділи ініціативою ще у першому таймі. Однак відзначитися змогли наприкінці тайму завдяки пенальті, зробили це двічі. На 37-й хвилині відкрив рахунок з одинадцятиметрової позначки Андрій Ярмоленко (пряму червону картку за фол на Олександрі Зубкову отримав захисник Кіпру Панайоту). А ось другий пенальті у компенсований час до першого тайму реалізував Олександр Зінченко.

Збірна України розгромила Кіпр в останньому матчі перед Євро

У чисельній перевазі Україна в другому таймі продовжувала атакувати. І ще двічі забила – на 59-й хвилині Роман Яремчук після ефектної комбінації Марлоса у дотик переправив м’яч у сітку.

Футбол Украины и мира, новости футбола, онлайн трансляции, видео голов,  футбольные трансферы, результаты, статистика матчей, таблицы турниров и  лучшая футбольная аналитика

А на 65-й відзначився Андрій Ярмоленко – м’яч після його удару влучив у гравця збірної Кіпру та рикошетом залетів у сітку.

Сборная Украины по футболу - новости, состав команды 2021, календарь и  расписание матчей сезона сборной, статистика, видео на Sports.ru

Українці могли забити ще, але більше моментів не реалізували – 4:0. Востаннє жовто-сині забивали чотири та більше голів рівно два роки тому – у поєдинку із Сербією (5:0) у кваліфікації на Євро-2020.

Це друга поспіль перемога України. Востаннє українці вигравали кілька матчів поспіль ще у жовтні-листопаді 2019-го – Литва (2:0), Португалія (2:1) у відборі на Євро-2020 та Естонія (1:0, товариський матч).

Наступні ігри вже будуть на чемпіонаті Європи 2020:

• Неділя, 13 червня, 22:00. Старт України на Євро-2020 проти Нідерландів;
  • Четвер, 17 червня, 16:00. Матч проти Північної Македонії, другий тур;
  • Понеділок, 21 червня, 22:00. Матч проти Австрії, третій тур.

У плей-оф Євро-2020 вийдуть по дві найкращі команди з групи, а також чотири найкращі збірні, які займуть третє місце.