Участник Майдана из Днепропетровска стал кандидатом в народные депутаты

10.09.2014 20:43

Партия "Воля" на внеочередном съезде 10 сентября провела внутренний праймериз, избрав кандидатов в депутаты. Избранные кандидаты идут в общий список с партией "Самопомощь", сообщает LB.ua со ссылкой на пресс-службу партии.

По результатам рейтингового голосования на места в избирательном списке выдвинуты:

1. Егор Соболев, председатель общественного Люстрационного комитета Украины.

2. Ольга Галабала, соучредитель компании "Уникальная Украина".

3. Сергей Таран, глава Международного института демократии.

4. Иван Мирошниченко, вице-президент Украинской зерновой ассоциации.

5. Ирина Суслова, одна из лидеров общественного Люстрационного комитета.

6. Виктория Войцицкая, финансист.

7. Павел Костенко, совладелец украинско-польского предприятия "Профикс Украина".

8. Андрей Немировский, активный участник Днепропетровского Майдана.

9. Алексей Кузьменко, юрист, предприниматель, активный участник Евромайдана.

10. Руслан Солодовников, общественный деятель, возглавляет Международный благотворительный фонд "Доброчин".

11. Анна Позднякова, аудитор.

12. Вячеслав Мищенко, педагог, предприниматель.

Напомним, кандидаты от "Воли" занимают в общем списке избирательного блока места 6, 13, 14, 15, 22, 29, 33, 39 и 49. Кроме того, от партии в мажоритарных округах баллотируются 40 кандидатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Воля"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат