Участник Майдана из Днепропетровска стал кандидатом в народные депутаты

10.09.2014 20:43

Партия "Воля" на внеочередном съезде 10 сентября провела внутренний праймериз, избрав кандидатов в депутаты. Избранные кандидаты идут в общий список с партией "Самопомощь", сообщает LB.ua со ссылкой на пресс-службу партии.

По результатам рейтингового голосования на места в избирательном списке выдвинуты:

1. Егор Соболев, председатель общественного Люстрационного комитета Украины.

2. Ольга Галабала, соучредитель компании "Уникальная Украина".

3. Сергей Таран, глава Международного института демократии.

4. Иван Мирошниченко, вице-президент Украинской зерновой ассоциации.

5. Ирина Суслова, одна из лидеров общественного Люстрационного комитета.

6. Виктория Войцицкая, финансист.

7. Павел Костенко, совладелец украинско-польского предприятия "Профикс Украина".

8. Андрей Немировский, активный участник Днепропетровского Майдана.

9. Алексей Кузьменко, юрист, предприниматель, активный участник Евромайдана.

10. Руслан Солодовников, общественный деятель, возглавляет Международный благотворительный фонд "Доброчин".

11. Анна Позднякова, аудитор.

12. Вячеслав Мищенко, педагог, предприниматель.

Напомним, кандидаты от "Воли" занимают в общем списке избирательного блока места 6, 13, 14, 15, 22, 29, 33, 39 и 49. Кроме того, от партии в мажоритарных округах баллотируются 40 кандидатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю