У Вілкула-старшого намагаються відсудити перемогу у дніпропетровському суді

20.11.2015 12:37   -
Автор:

В Дніпропетровському окружному адміністративному суді розпочалось засідання по скарзі кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Юрія Милобога.
Про це передає “Громадське ТВ“.
Адвокати кандидата в мери Кривого Рогу Юрія Милобога вимагають визнати недійсними результати голосування на спецдільницях.
Зокрема, у судовому позові від імені кандидата на посаду Криворізького міського голови Юрія Милобога йдеться:
У Вілкула-старшого намагаються відсудити перемогу у дніпропетровському суді - фото 1
Як відомо, 16 листопада міський виборчком оголосив переможцем виборів у Кривому Розі чинного мера Юрія Вілкула. У вівторок, 17 листопада, тисячі людей прийшли під ТВК, яка мала розглянути скарги Милобога, щоб висловити незадоволення визнанням Юрія Вілкула міським головою. У середу, 18 листопада, у Кривому Розі відкрили сесію міської ради та представили новим очільником міста Юрія Вілкула, попри те, що скарги Милобога розглянуті не були.
Після цього “Батьківщина” розпустила свою фракцію у Кривому Розі, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що розпустить міську організацію політсили у Кривому Розі.
Раніше повідомлялося, що, на думку народного депутата від фракції “БПП-Солідарність” Єгора Фірсова, шансів через суд оскаржити перемогу Юрія Вілкула на виборах у Кривому Розі практично немає.


За матеріалами: dnipro.depo.ua