У Придніпровську комунальники за ніч ліквідували два прориви теплотраси

11.12.2019 11:00   -
Автор:

У Придніпровську, на вулиці Космонавтів, 10, прорвало теплотрасу у двох місцях. За словами заступника головного інженера комунального підприємства «Коменергосервіс» Сергія Матюшенка, на цій ділянці зафіксували падіння тиску у мережах. Співробітники аварійної бригади визначили, що трубопровід прорвало відразу у двох місцях: на поверхні та під землею.
«Ліквідовувати аварію почали негайно. Аби ця проблема торкнулася якомога менше абонентів, від мережі відімкнули мінімально можливу ділянку. Після цього замінили труби та компенсатор, провели гідравлічні випробування та ізолювали трубопровід», – розповів Сергій Матюшенко.
За словами начальника придніпровської виробничої ділянки КП «Коменергосервіс» Павла Стружевського, прорив стався через зношеність труб. Востаннє їх міняли 5 років тому, але підтоплювання підземними водами та агресивне середовище пришвидшили процес зношення.
«Під час ремонту ми перекрили частину теплотраси, яка постачає тепло у школу № 136 і шість багатоповерхівок. Усе відремонтували за ніч, замінивши на двох ділянках 8 метрів труби», – пояснив Павло Стружевський.
Ліквідували прорив швидко – за ніч. Після ремонту комунальники відразу привели до ладу ділянку, де працювали.
«Перед нашим навчальним закладом стала загроза залишитися без опалення. Таку аварію спрогнозувати неможливо, але якщо вже щось подібне трапляється, то комунальники реагують швидко. Однак ми переживали, що труби довелося розкопувати, а залишені траншеї перешкоджатимуть дітям на шляху до школи. Але після ремонту комунальники забетонували теплотраси та засипали ями. Усе зробили швидко та привели до ладу розкопане подвір’я. Діти без перешкод ходять до школи у теплі класи», – розповіла заступниця директора з виховної роботи НВК № 136 Юлія Бурлакова.