У напрямку Дніпро–Решетилівка оновлюють вуличне освітлення

08.09.2021 16:42   -
Автор:

У Дніпрі продовжують оновлювати вуличне освітлення. Замість старезних натрієвих ламп та кабельної підземної лінії на дорозі у напрямку Дніпро–Решетилівка замінять світильники та проведуть самонесний ізольований дріт.

Тут працюватимуть 4 бригади: дві встановлюватимуть світильники, інші – монтуватимуть лінію. Роботи планують завершити за місяць.

«В обидві сторони (це 8 км) оновлять 506 LED-світильників, а також змонтують ізольований та міцніший дріт. До цього тут була кабельна підземна лінія, проте вирізали вандали. Встановлене зекономить енергоспоживання, а також зменшиться навантаження. До того ж світитиме яскравіше, вночі це дуже важливо як для водіїв, так і для перехожих, адже на цій ділянці є пішохідний перехід», – розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 3 КП «Міськсвітло» Олег Коротушенко.

Робота кропітка й треба зробити на совість, вважає працівник КП «Міськсвітло» Олександр Юрчишен: «Доведеться працювати довго, проте те, що встановлюємо, надалі буде легше в обслуговуванні, ніж попередні світильники та лінія».

Раніше повідомлялось, що на деяких ділянках траси Н-31 невідомі завалили стовпи системи освітлення дороги, відкрутивши гайки, що їх тримали. Після падіння стовпів, крадії зняли з них дорогі лампи – вартість одної становить більше 7 тисяч гривень. Загальна сума нанесених збитків становить уже сотні тисяч гривень.