У МОЗ пояснили, чому медики не отримують доплату за роботу в умовах епідемії коронавірусу

06.05.2020 10:52   -

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому медичні працівники не отримують обіцяну урядом надбавку до зарплати у 300% за роботу із хворими на коронавірус.

Степанов сказав, що в проблемах із виплатою надбавки за березень винні органи місцевого самоуправління, що на власний розсуд робили (чи не робили) згадані виплати медикам, повідомляє УП.

«Вчора я провів селектор, в якому брали участь заступники голів облдержадміністрацій та керівники департаментів охорони здоров’я. Я був шокований тим, що вони почали розповідати.

Вони почали шукати якісь коми: “А там ми врахували по такій постанові, а там – по такому наказу Міністерства мінсоцполітики”, і далі ще набір відмовок, чому вони не перерахували в повному обсязі, а чому вони порахували за відпрацьований час», – обурився Степанов.

В той же час, Максим Степанов пообіцяв, що медики отримають обіцяні гроші – він контролюватиме цей процес.

«Я зараз звертаюся до всіх наших медпрацівників, які повинні були отримати зарплату 300% за березень.

Ви її отримаєте найближчим часом. Ми вам це обіцяємо під особисту відповідальність всіх без виключення керівників на місцях.

Поставлене завдання до п’ятниці до кінця дня відзвітуватися по кожній лікарні і по кожному працівнику», – зазначив міністр.