У міськраді Дніпра надали покроковий алгоритм дій щодо узаконення металевого гаража

24.02.2021 17:39   -

У Дніпрі за два останні роки виявлено більше ніж 21 тисячу металевих гаражів, з них майже 12 тисяч на сьогодні вже оформлені. Про це під час прямої телефонної лінії 24 лютого розповів начальник інспекції з питань благоустрою ДМР Руслан Мороз.

За його словами, із загальної кількості виявлених гаражів 1 468 мають право на розміщення: «Або споруда розташована на приватних територіях, або є право власності на цей гараж. Якщо об’єкт є в реєстрі права власності на нерухоме майно, необхідно звернутися до міськради для оформлення договору-оренди землі під таку споруду».

Для узаконення металевого гаража необхідно звернутися до управління контролю за благоустроєм міста» (вул. Троїцька, 22-А, тел. 745-60-35).

«Із собою слід мати завірену копію паспорта, довідки ІНН, кілька різних фото з локацією гаража, а також завірені копії документів права власності або інше майнове право на гараж, наприклад, договір купівлі-продажу. Якщо розміщення гаража не суперечить правилам благоустрою міста і на території не планується архітектурних перетворень, то із заявником укладуть договір на використання землі під гаражем. За це необхідно буде щомісячно сплачувати близько 260 грн (якщо він розташований не в історичній частині міста)», – зазначив начальник інспекції з питань благоустрою.

Водночас за два роки примусово демонтовано 529 металевих гаражів та 1 317 таких споруд власники прибрали самостійно після отримання відповідного припису.

«Наразі по місту ще близько 6 тисяч неоформлених гаражів. Тому закликаємо їхніх власників не зволікати й узаконити споруди», – додав Руслан Мороз.