У мерії Дніпра провели урочистості до Дня українського добровольця

12.03.2021 16:47   -

Напередодні Дня українського добровольця у міській раді Дніпра організували урочистості. Запрошені бійці отримали подяки від міського голови Бориса Філатова та пам’ятні медалі «Захисник України». Під час заходу присутні хвильною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих в АТО/ООС.

«Споглядаючи на події 2014-го року, з впевненістю можна сказати, що добровольчі батальйони одні із перших стали на захист нашої держави, відстоювання територіальної цілісності і суверенітету України. Саме у Дніпрі, області тоді почали формуватися потужні добровольчі батальйони, які показали, які ми сильні і як можемо єднатися. Схиляємо голови перед усіма, кого вже немає. А всім іншим бажаємо здоров’я, родинного затишку, сили духу. Зі святом вас, добровольці!», – сказав заступник міського голови Едуард Підлубний.

Дніпрянин Євген Воленко пішов воювати у 2014 році у складі 25-го добровольчого батальйону «Київська Русь»: «Наш батальйон був з «майданівців». Одна з перших «гарячих» точок – місто Дебальцеве. Добровольцем прослужив два роки і жодного разу не пожалкував про цей крок, адже тоді не виникало жодних сумнівів: хто як не ми. Загалом усі ми, українці, повинні завжди пам’ятати про загиблих хлопців, які захистили усіх нас, віддали найцінніше – своє життя».

Довідка. 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом.