У Ліверпулі представили невидану пісню ексучасників The Beatles, яку було записано 50 років тому

11.11.2021 09:05   -

У Ліверпулі відбулася премʼєра невідомої раніше спільної пісні учасників гурту The Beatles Джорджа Гаррісона і Рінго Старра, – повідомляє Evening Standard.

Композиція під назвою “Radha Shaam” була написана у 1968 році за участю музиканта Суреша Джоші. Він записував на студії Trident у Лондоні музику до документального фільму, а в той самий час на цій студії над своїм синглом “Hey Jude” працював і легендарний ліверпульський квартет. Музиканти познайомилися та вирішили записати написану Гаррісоном пісню. Тоді він захоплювався індійською культурою і хотів створити «рок-пісню в індійському стилі».

У результаті був зроблений запис, де Гаррісон грав на гітарі, а Старр — на барабанах, проте його так ніде і не опублікували. Майже через 50 років Джоші знайшов цю плівку, розбираючи речі на горищі свого будинку в Бірмінгемі. Після обробки пісня нарешті пролунала в середу в ліверпульському музеї The Beatles. Пізніше відбудеться її світова премʼєра.

Британський музикант і колишній учасник гурту The Beatles сер Пол Маккартні заявив, що ініціатором розпаду колективу був інший його ексучасник Джон Леннон.

У вересні 2019-го колишні учасники The Beatles сер Пол Маккартні та сер Рінго Старр обʼєдналися, щоб записати кавер-версію пісні, написаної Джоном Ленноном в останній рік його життя.