У Києві двоє чоловіків викрали кардіохірурга, вимагаючи викуп у $2 млн

16.06.2024 14:46   -

У Києві викрито та повідомлено про підозру двом чоловікам, які за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів викрали лікаря-кардіохірурга (ч. 2 ст. 146, ч. 4 ст. 186, ч. 4 ст. 189 КК України). Вони вимагали від медика 2 мільйона доларів США. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Коли лікар проходив повз будинок по вулиці Феофіла Яновського у Києві, до нього під’їхав автомобіль, з якого вийшли невідомі йому чоловіки. Один із них представився працівником правоохоронних органів.

Змусивши лікаря сісти в салон автомобіля, викрадачі одягли йому на голову чорний мішок та вкололи в ногу невідому речовину, сказавши, що це “отрута”. Після цього почали вимагати 2 млн доларів США за надання “протиотрути”.

Але згодом зрозумівши, що таких грошей у чоловіка немає, зловмисники обшукали його та забрали 15 000 гривень, які були у нього в сумці. Після цього чоловіки висадили лікаря з машини на Совських ставках  та зникли.

Правоохоронці затримали одного із викрадачів. Суд обрав йому безальтернативний запобіжний захід – тримання під вартою. Стосовно іншого вживаються заходи щодо встановлення його місця перебування та обрання запобіжного заходу.