У Юр’ївці будують сучасний ЦНАП

17.11.2021 12:08   -

У Юр’ївці зводять сучасну одноповерхівку. Там облаштують місцевий ЦНАП. У ньому можна буде отримати майже 400 адмінпослуг, – повідомляє ДніпроОДА.

Цьогоріч 12 громад Січеславщини отримали держсубвенцію на облаштування нових ЦНАПів та оснащення вже існуючих. Все – завдяки проєкту Мінцифри. У Юр’ївці центр адмінпослуг зводять «з нуля». Будівництво – державним коштом. Меблі та обладнання має закупити громада», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

Нині за адмінпослугами мешканці Юр’ївської громади звертаються до будівлі селищної ради. Окремого приміщення ЦНАП не має. У Юр’ївській громаді Павлоградського району – понад 11 тис мешканців.

«За різними послугами, буває, звертаюся до 3-х разів на тиждень. То договір оренди землі зареєструвати, то якусь довідку отримати. Зараз це дуже некомфортно робити. Доводиться ходити різними кабінетами. Бувають і черги, і скупчення відвідувачів. Чекаємо на окрему будівлю», – поділилася місцева Людмила Опанасенко.

Будівлю ЦНАП у Юр’ївці зводять поруч із парком. Вона вже із дахом. Нині підрядники утеплюють фасад. Всередині завершують обшивати стіни гіпсокартоном. Шпаклюють, кладуть плитку. Прокладають комунікації.

Половину новобудови відведуть під великий фронтофіс. Там облаштують робочі місця адміністраторів. Буде і дитячий куточок. Малеча зможе розважитися, доки батьки займатимуться «серйозними справами».

«Дуже раді, що матимемо сучасне приміщення. Буде набагато зручніше і нашим відвідувачам, і працівникам. Зможемо на день приймати утричі більше людей. Розширимо і кількість послуг: зі 175 до 373», – сказала начальниця відділу ЦНАП Юр’ївської громади Марина Боднар.