У дніпровському парку Зелений Гай відкрили новорічну ялинку та зимову алею квітів

26.12.2018 11:00
78
Автор:

У дніпровському парку Зелений Гай цими вихідними відкрили новорічну ялинку. Крім головного символу прийдешніх свят, у парку запрацювала зимова алея квітів. Це – інсталяції сакур, кульбаб, а також фламінго, що танцюють, метеоритний дощ та великі новорічні кульки.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.
Під час заходу біля ялинки у парку розгорнули справжнє новорічне містечко зі сценою, ярмарком, резиденцією Діда Мороза та Снігуроньки. Для гостей виступили творчі колективи, які, зокрема, показали виставу «Новий рік у країні Посіпакії».
За словами директора комунального підприємства «Міська інфраструктура» Наталії Басової, унікальність новорічної ялинки в парку Зелений Гай у тому, що вона – музична: під мелодії на ній можуть відображатися візерунки зі світла. Кожного вечора до 19 січня біля ялинки буде святкова програма.
«Розважатимемо гостей виступами творчих колективів, конкурсами, вікторинами, запальними іграми, анімацією. А у новорічну ніч – спеціальна програма з 21:00. Буде театралізована вистава з Дідом Морозом та Снігуркою, нічна дискотека. Запрошуємо дніпрян до нас у парк на ялинку. Новорічний настрій гарантуємо», – розповіла директор КП «Міська інфраструктура».
Дніпрянка Євгенія прийшла на відкриття ялинки разом із донечкою Іриною. «Мешкаємо поруч і кожного дня зараз ходимо до парку. Після реконструкції центральної алеї гуляти тут – саме задоволення. А зараз, коли організували тут справжню красу із зимовою алеєю квітів, – тим паче. Це має фантастичний вигляд. Дякуємо міській владі за те, що у парках, які не в центрі міста, все так чудово облаштовано», – сказала жінка.
Родина Козак спеціально приїхала на відкриття новорічної ялинки до парку Зелений Гай із житлового масиву 12-й квартал. «Чудово проводимо вечір із дітьми. Вже встигли помилуватися красою в парку. Ці квіти, фламінго – просто казка. Такого ще не бачили. Обов’язково приїжджатимемо впродовж зимових свят сюди», – поділилася Тетяна Козак.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,