У Дніпрі збільшилася кількість скарг щодо недотримання світломаскування

11.04.2022 17:14   -

Дотримуватися світломаскування у Дніпрі необхідно з настанням комендантської години (з 21:00), а також у темний час доби, коли лунають сирени. 

За словами начальника інспекції з питань благоустрою міської ради Руслана Мороза, за останній тиждень надійшло понад 300 скарг щодо недотримання світломаскування. Це значно більше, ніж за попередній. 

«Від початку війни інспекція стежить за дотриманням цієї норми. Інспектори вже надали 585 вимог щодо вимкнення освітлення у нічний час, з них 288 вже відпрацьовані, тобто порушники виправилися, 279 – у роботі. Дві третини згаданих скарг надходять через приватні повідомлення на моїй сторінці у фейсбук (https://www.facebook.com/ruslan.moroz77). Усі вони обробляються і відпрацьовуються інспекторами», – розповів під час брифінгу 11 квітня начальник інспекції з питань благоустрою міської ради Руслан Мороз.

Він також додав: «Наразі 18 підприємствам вже відключено світло. Поновити його можна вже після воєнного стану. Тому закликаємо виконувати світломаскування, яке передусім спрямовано на безпеку».