У Дніпрі засудили шахрая, який використав банківську картку свого мертвого батька для особистої наживи

02.04.2024 19:28   -

У Дніпрі винесли вирок уродженцю Харкова, який протягом тривалого часу виманював гроші у потерпілих через інтернет. Про це детальніше розповість “Дніпро Оперативний” із посиланням на судове рішення. 

У грудні 2022 року обвинувачуваний створив фейковий онлайн-магазин “MaraziN” на сайті klubok.com. Він розміщував там оголошення про продаж дитячих та жіночих товарів. Шахрай діяв за відомою схемою: виставляв на продаж неіснуючий товар, потім просив клієнтів “як гарантію” відправити передоплату та після отримання грошей переставав виходити на зв’язок. Таким чином він виманив 6 196 гривень у п’яти осіб. 

Для того, щоб “замісти сліди”, він використав банківську картку свого померлого батька. Проте це не допомогло, і вже невдовзі правопорушника було затримано представниками правоохоронних органів.

Свою провину чоловік не заперечував, та на момент судового засідання встиг відшкодувати завдану шкоду одній з потерпілих.

26 березня 2024 року Бабушкінський районний суд визнав його винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 190 КК України. Чоловіку було призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки. Проте на підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування основного покарання, встановивши 1 рік іспитового строку.

За матеріалами Дніпро Оперативний.