У Дніпрі з’явились незвичні кулі на зупинках

23.12.2021 11:50   -

Поява незвичних предметів на зупинках громадського транспорту Дніпра дещо здивувала. Перше, що може спасти на думку – нові смітники.

Але насправді все цікавіше – це контейнери для піщано-сольової суміші, яку використовують працівники комунальних служб для посипання проїжджої частини та пішохідних тротуарів. Їх можна побачити на Набережній, проспектах Яворницького та Гагаріна.

Нагадаємо, що раніше міська влада Дніпра звітувала, що у місті для розчищення та посипання доріг взимку підготовлено 160 одиниць спеціальної техніки, заготовлено понад 26 тисяч тонн протиожеледної суміші.

«Техніка готова. Це і снігоочисні машини, піскорозкидувачі, мала техніка для прибирання тротуарів, закуплено пально-мастильні матеріали, а також посипальна протиожеледна суміш. Нагадую, що для оброблення автошляхів не використовуємо ніяких хімічних речовин, а лише соль, дрібний щебінь. Окрім того, у штаті маємо 600 працівників, які вручну прибиратимуть ті місця, де машині проїхати буде вкрай проблематично. За останні п’ять-шість років дніпряни вже пересвідчилися, як у місті взимку прибираються автошляхи навіть при рясних опадах. Щороку збільшується кількість вулиць, які обслуговуємо. Це пов’язано з їхньою реконструкцією, будівництвом, появою нових зелених зон. За титульним списком прибирання закріплено близько 550 вулиць міста площею 12 мільйонів квадратних метрів», – зазначив раніше заступник міського голови Михайло Лисенко.