У Дніпрі витратять 88,8 млн грн на благоустрій парків

03.06.2021 18:53   -

У бюджеті Дніпра на поточний рік на благоустрій парків і територій рекреаційного призначення передбачено 88,8 млн грн. Це на 17,3 млн грн більше, ніж торік. Про це під час пресконференції 3 червня повідомила начальниця відділу бюджетування виробничої сфери управління фінансів Дніпровської міської ради Олена Жеглова.

«Головним розпорядником цих коштів є департамент парків та рекреації міськради. Згадана сума коштів передбачена на утримання і благоустрій парків і зелених зон: приведення до ладу після зимового періоду алей, газонів, дерев, кущів, прибирання території, вивезення сміття, висадження квітів, кущів та дерев, а також на догляд за зеленими насадженнями, підготовку пляжів до літнього сезону, оплату послуг з охорони тощо. Окрім того, 160 млн грн кредитних і бюджетних коштів заплановані на капітальні ремонти та реконструкції парків та скверів», – сказала Олена Жеглова.

Зі свого боку директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міськради Олександр Буйволюк розповів, у яких парках проводяться чи проводитимуться ремонтні роботи: «Наразі ведеться перша черга реконструкції парку Володі Дубініна, яку планується закінчити до кінця року. Взялися цьогоріч за капітальний ремонт третьої черги парку Писаржевського. Торкнеться вона тієї частини, де розташована могила Льва Володимировича. У парку Зелений гай планується капітальний ремонт пішохідних алей, що прилягають до центральної. Оновимо не тільки самі алеї, а й зелену територію між ними. Буде реконструкція і в Севастопольському парку. Наразі укладено договір на розроблення проєктних робіт (розмежування мереж електропостачання та водовідведення, формування пішохідної інфраструктури, благоустрій території розкопок тощо). Капітальний ремонт торкнеться і скверу Металургів з оздобленням існуючих алей і доріжок, улаштуванням систем поливу та освітлення. Будуть також зони для вигулу собак, графіті та скейт-майданчика».