У Дніпрі викрили канал постачання наркотиків до виправної колонії

21.09.2021 05:55   -

У Дніпрі викрили канал постачання наркотиків до виправної колонії, – повідомляє сайт Дніпропетровської обласної прокуратури.

За інформацією прокуратури, у вересні 2020 року один із в’язнів Дніпровської виправної колонії №89, маючи статус “смотрящого”, створив злочинну групу. До її складу увійшли ще четверо осіб з-поміж засуджених та тих, хто перебуває на волі. Угрупування мало на меті налагодити постачання наркотиків на територію колонії.

Учасники групи підозрюються в постачанні “метадону”. За інформацією прокуратури, наркотики перекидали через паркан виправного закладу. Далі фасували у сліп-пакети та збували в’язням, а отримані гроші розподіляли між собою.

У Дніпрі викрили канал постачання наркотиків у виправну колонію

Під час обшуків у виправній колонії та за місцем мешкання фігурантів справи, правоохоронці вилучили наркотиків на суму близько 350 тисяч гривень, 20 тисяч гривень готівкою та 2000 доларів США, мобільні телефони, флеш-накопичувачі, чорнові записи тощо.

Наразі фігурантам обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Підозрюваним повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1,2 ст. 255 та ч. 2.3 ст. 27 ч. 3 ст. 307 КК України (створення та участь у злочинній організації; придбання, зберігання та збут наркотичних засобів).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.