У Дніпрі вшанували героїв, що загинули за Україну

14.10.2021 14:15   -

14 жовтня, на честь Дня захисників і захисниць україни, вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні.

У заході на Алеї Героїв взяли учать родини загиблих героїв, військові, волонтери, духовенство, небайдужа громадськість та представники обласної влади.

По завершенні урочистостей командувач ОК «Схід» генералом-майор Олег Мікац у Дніпропетровському військовому шпиталі відвідав військовослужбовців, які були евакуйовані з району ООС з пораненнями. Голова облради Микола Лукашук привітав захисників та з нагоди свята нагородив цінними подарунками:

«Ми повинні завжди пам‘ятати, чим жертвують наші бійці, захищаючи свободу та незалежність України. Найдорожчим — своїм життям та здоров‘ям. І за це ми навіки в неоплатному боргу перед ними!» — підсумував голова обласної ради.

!IMG_2171

Також від дітей області було передано 300 оберегів, які вони власноруч зробили для військових, пацієнтів шпиталю, та медичного персоналу.

«Дніпропетровщина у 2014 році стала форпостом держави у боротьбі проти російської агресії. Наші земляки і землячки сьогодні, не жаліючи себе, продовжують відстоювати суверенітет України на сході. Наш обов’язок — забезпечити надійний тил для тих, хто на фронті, і турботу про усіх учасників АТО/ОСС і їхніх родин!» — зазначила радник голови обласної ради з питань АТО/ООС Тетяна Губа.

!IMG_2176