У Дніпрі відкрилося перше в Україні представництво чеської компанії Skoda Transportation

23.11.2018 10:15   -
Автор:

Дніпро став першим українським містом, у якому міжнародний локомотивобудівний конгломерат Skoda Transportation відкрив своє офіційне представництво.
Про це повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.
Дніпровська резиденція розроблятиме конструкторські проекти залізничного та громадського транспорту для чеської компанії, а також шукатиме постачальників для виробництва.
Діяльність представництва Skoda Transportation забезпечить місту нові інвестиції та допоможе зберегти його інтелектуальний капітал. Такій співпраці сприятиме наявність у Дніпрі мережі виробників і ремонтних підприємств локомотивного та важкого машинобудування.
«Ми пишаємося тим, що наше індустріальне місто змогло прийняти це представництво, і сподіваємося, що воно працюватиме на благо економіки Дніпра», – зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара під час відкриття офіційного представництва Skoda Transportation Ukraine.
«Наша мета – щоб Skoda повернулася в Україну. Дніпро – невипадковий вибір. У міста є величезний потенціал», – підкреслив директор з персоналу Skoda Transportation Тесарж Люмір.
Skoda Transportation виробляє залізничні локомотиви, вагони метро, приміські електропотяги, а також трамваї, тролейбуси, автобуси, двигуни, тягове обладнання. Конгломерат також займається модернізацією залізничного та громадського транспорту. Бренд співпрацює із чотирнадцятьма країнами світу – від Польщі до Китаю та США.